HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

ZAPRASZAMY

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 16:00

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Zapomniałeś hasła?

*

OFERTA

REKLAMA MOBILNA

Przyczepa reklamowa, to dwustronna reklama mobilna. Jej wymiary 250 x 500 cm, każdej z dwóch stron daje w sumie 25m2 powierzchni reklamowej. Na jej powierzchni możemy prezentować Państwa ofertę jeżdżąc po wyznaczonej przez Państwa trasie, lub stawiając ją w miejscu ekspozycji. Miejscem ekspozycji stacjonarnej może być impreza masowa, plac Państwa firmy, lub inne miejsce wskazane przez Państwa do ekspozycji reklamy.

Car Wrapping

Zmiana koloru samochodu, zamiast lakierowania. Zastosowanie folii pozwala na odwracalną zmianę koloru Twojego auta.

Druk Wielkoformatowy

Druki w 24h, drukujemy nawet wieczorem, aby nasz Klient otrzymał druk z samego rana dnia następnego. Wydruk wykonujemy na wzorowo utrzymanej maszynie solwentowej. Wysokiej jakości tusze ekosolwentowe są gwarancją soczystych i wiernie odwzorowanych wielokolorowych wydruków. Wszystko to dbając o środowisko.


DRUK FOTO OBRAZÓW

Płótna to doskonały materiał do dekoracji zarówno pubów, restauracji, punktów handlowych, jak również Twojego salonu. Druk wykonujemy na wysokiej jakości canvasu, rodzaju płótna przystosowanego do zadruku. Tak przygotowany druk napinamy na drewnianych krosnach, naciągając i zabezpieczając lakierem matowym lub połyskującym.

Kasetony podświetlane

  • Kasetony LED
  • Wykonywane pod wymiar
  • Malowane proszkowo
  • Kasetony dibond
  • Elektronika z zabezpieczeniami przeciwprzepięciowymi

 


TOP